"dojíždím, cestuji a závodím, jedině s českou klasikou Škoda..."

Vítejte na soukromých stránkách, věnovaných hlavně těmto vozům Škoda 105/130 a všem zapaleným fandům, kdo má tyhle auta rád zrovna tak, jako my. Všechny položky ve vodorovném menu jsou vozidla Old ŠKODA team Lipná, se strukturně vyzobrazeným přehledem a jednotlivými popisky vlastností a krátkou historií, příběhem vozu, včetně různých typů úprav.

TYTO STRÁNKY NEJSOU PŘEDMĚTEM FORMY JAKÉHOKOLIV TYPU OBCHODU.

Ve svislém menu jsou zařazeny naskladněné díly a příslušenství, které jsou v našem soukromém skladu výhradně pro fungování našich vozidel.

Pokud je Vám líto staré díly na tyto vozidla vyhodit, nebo třeba i takové vozidlo zlikvidovat, můžete nám jej darovat, vše zase rádi vracíme tak, že s těmito vozy zase vozíme širokou veřejnost při různých příležitostech a děláme z toho společnou radost všem, od svateb až po závody. Všem kteří nás už doposud jakkoliv podpořili, moc děkujeme, každého dílu si moc vážíme, stejně tak, jako těchto vozidel.

No a pokud máte zájem být navíc součástí našeho závodního týmu, jste zapáleni i pomoct, dejte nám o sobě vědet, dostanete se k technice, k zákulisí a plánování samotné rallye a hlavně k samotnému průběhu.

Tato vozidla nejen mě provázejí už od mého narození a pojedou s námi stále dál. Těšíme se na další společné zážitky a kilometry. Tyto klasické vozy Škoda s motorem vzadu už jsou prostě legendami !!!

Pokud vás lákají hromadné výlety, akce, nebo setkání s těmito vozy, všechny plánované akce najdete na facebooku v našem profilu Old Škoda team Lipná. Můžete také zhlédnout některá videa na YouTube kanálu Old ŠKODA team Lipná, kde nám samozřejmně můžete zanechat vaše náměty, připomínky, komentáře a podpořit nás. Děkujeme !!!

 

 

 

 

ZDE5N